| 072-25-75-410

גיבוי בענן

שירותי גיבוי בענן הפכו בשנים האחרונות בעולם ובישראל בפרט לשירות נפוץ ומבוקש במיוחד בקרב עסקים, חברות ומשרדים. כיום, כמעט על עסק, קטן או גדול, ותיק או חדש, מתנהל ומתבסס על מערכות מחשב, ולכן זקוק גם לשירותי גיבוי בענן. למעשה, בהחלט ניתן לומר כי גיבוי בענן הינו הכרח של ממש עבור כל עסק אשר רוצה להבטיח לעצמו ביטחון וראש שקט.

מידע, נתונים וחומרים אשר יהיו שמורים על ידי שירותי גיבוי, למעשה ישמרו באופן מוחלט, ללא כל אפשרות שמידע זה ייהרס, ימחק, או יילך לאיבוד בצורה כלשהי. בזכות הקידמה הטכנולוגית ניתן להתחבר ולגשת למידע בכל זמן ומקום, והענן למעשה שומר על המידע החשוב באופן המאובטח ביותר, ובכך חוסך שימוש בשרתים חיצוניים יקרים כמו כוננים שונים ודיסק און קי. 
 

VMS תקשורת מתמחים במגוון רחב של תחומי גיבוי, בניהם מערכות גיבוי, אבטחת מידע ורשתות, שירותי גיבוי, גיבוי בענן ועוד. הצוות בנוי מאנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום אשר מחזיקים בניסיון רב ועשיר שהצטבר בעקבות תפקידים טכנולוגיים בצבא ובחברות מובילות במשק הישראלי. 

שירותי גיבוי הפכו להכרח של ממש עבור בעלי עסק, ויש לכך סיבות טובות בהחלט. למעשה, שירות מסוג זה מתבסס על ענן אשר מעביר מידע ושומר אותו באמצעות האינטרנט. הענן למעשה משמש כגיבוי מאובטח ומקצועי של כל הנתונים והמידע החשוב של כל עסק. 

VMS תקשורת הקימו צוות מובחר, מקצועי ומנוסה אשר צבר את נסיונו בתפקידים טכנולוגיים בכירים בצה"ל, ומתמחה באבטחת מידע ורשתות, מערכות גיבוי, ומעניק שירות מקצועי, מהיר ויעיל לקהל לקוחות פרטי ועסקי. 

שירותי גיבוי ענן מביאים עימם תועלת רבה לכל עסק באשר הוא, אשר זקוק לאחסן נתונים חשובים ומידע קריטי, מבלי להסתכן באפשרות של איבוד המידע אשר יכול לגרור נזקים רבים. למעשה כיום, גם לקוחות פרטיים עושים שימוש בשרותי גיבוי ענן מסוג זה על מנת להנות ממגוון היתרונות ששירות זה יכול להעניק לכל אחד. השימוש בענן מאפשר אחסון מידע בכמויות בלתי מוגבלות, בלא תלות של מרחק גיאוגרפי. בנוסף, מדובר על חיסכון משמעותי בהוצאות על תחזוקה של שרתים ותשתיות, וכמובן הפחתה ניכרת של צריכת האנרגיה, וכך למעשה גם מתקבל יתרון של שמירה על איכות הסביבה. 
 

בין לקוחותינו:

מחלקת המחשוב
​ ​
שירותי IT ו-Help Desk

שירותי ענן וגיבוי מרחוק

תמיכה ברשתות ושרתים

מכירה והקמה

שירות תמיכה מרחוק

שירות תמיכה לעסקים

טלפון
072-25-75-410

 
כתובת
ירמיהו 39, תל אביב
לקבלת הצעת מחיר או פנייה בכל נושא
חייגו עכשיו 072-25-75-410 או השאירו פרטיכם בטופס:
טלפון
072-25-75-410
כתובת
ירמיהו 39, תל אביב
  שירותי IT ו-Help Desk     שירותי ענן וגיבוי מרחוק     תמיכה ברשתות ושרתים     מכירה והקמה     שירות תמיכה מרחוק לבית     שירות תמיכה לעסקים     מאמרים