| 072-25-75-410

גיבוי נתונים 

VMS תקשורת היא חברה שהוקמה על יד צוות מובחר בעל נסיון רב בתפקידים טכנולוגיים במגוון רחב של חברות מובילות במשק הישראלי ובצה"ל. כל אנשי הצוות הם אנשי סיסטם בעלי אין ספור שעות וותק במערכות גיבוי, רשתות ואבטחת מידע. VMS תקשורת מספקת מגוון שרותים ופתרונות בתחום המיחשוב, ביניהם שרות גיבוי נתונים עבור עסקים, גבוי מרחוק ועוד.
 

כיום חברת VMS תקשורת נותנת שרות למגוון לקוחות ממגוון מגזרי המשק כגון מוסדות פיננסיים, תעשיית היי-טק, משרדי עורכי דין, משרדים ממשלתיים ועסקים רבים נוספים. אנו יודעים להציע מגוון פתרונות ושירותים טכנולוגיים ומתאימים אותם באופן אישי לכל עסק או ארגון. חוץ מאשר גיבוי נתונים, VMS תקשורת מציעה יעוץ הדרכה ותמיכה טכנית מלאה, הקמת רשתות מיחשוב ותחזוקתן, יעול ושדרוג מערכות קיימות, הקמת תשתיות חדשות, גיבוי מרחוק, בקרת כניסה למערכת, שרותי אירוח בענן, גיבוי ענן לעסקים , ניהול שרתים וירטואליים ועוד. גיבוי נתונים הינו שרות אשר כל משרד עסק או חברה זקוקים לו.

ניתן לראות כי בשנים האחרונות בישראל שרותי גיבוי הפכו למבוקשים במיוחד ובצדק כיוון שיש לכך יתרונות רבים. כל עסק באשר הוא, קטן או גדול, זקוק לשירותי גיבוי נתונים על מנת שיוכל לאחסן מידע חשוב ונתונים קריטיים מבלי חשש כי הם יאבדו או גורם לא רצוי יפרוץ ויעתיק או יעלים את הנתונים. מצב מסוג זה יכול לגרום לנזקים רבים לעסק, כך שלמעשה שירותי גיבוי ענן לעסקים נועד להעניק פתרון ומענה מקצועי לכך.

כמו כן, השימוש בגיבוי מאפשר אחסון בלתי מוגבל של מידע ללא מגבלות של מרחק גיאוגרפי. בנוסף, מדובר על שירות אשר חוסך עלויות כספיות רבות לכל עסק ומפחית באופן ניכר את צריכת האנרגיה, כך שמתקבל גם יתרון חשוב במיוחד והוא עידוד איכות הסביבה. VMS תקשורת מומחים במתן פתרונות גיבוי מגוונים בהתאם לצרכיו של כל עסק וגאים לעמוד מאחורי קהל לקוחות עסקי וגם פרטי.  כמעט כל עסק היום מתבסס על טכנולוגיית הענן והשרות הפך להיות מבוקש מאוד בקרב עסקים וארגונים שונים. כיום, ניתן לראות כי רוב העסקים בארץ ובעולם מתבססים על מערכות מחשב ולכן זהו שירות קריטי במיוחד אשר יכול להבטיח ביטחון ושקט נפשי לבעל העסק. 
 

בין לקוחותינו:

מחלקת המחשוב
​ ​
שירותי IT ו-Help Desk

שירותי ענן וגיבוי מרחוק

תמיכה ברשתות ושרתים

מכירה והקמה

שירות תמיכה מרחוק

שירות תמיכה לעסקים

טלפון
072-25-75-410

 
כתובת
ירמיהו 39, תל אביב
לקבלת הצעת מחיר או פנייה בכל נושא
חייגו עכשיו 072-25-75-410 או השאירו פרטיכם בטופס:
טלפון
072-25-75-410
כתובת
ירמיהו 39, תל אביב
  שירותי IT ו-Help Desk     שירותי ענן וגיבוי מרחוק     תמיכה ברשתות ושרתים     מכירה והקמה     שירות תמיכה מרחוק לבית     שירות תמיכה לעסקים     מאמרים