| 072-25-75-410

החלפת בטריה גלקסי 

החלפת בטריה גלקסי

אין מי שלא מחזיק טלפון סלולרי כיום. נדירים הם האנשים האלו שמחזיקים מעמד. בעת המודרנית יותר, רמת הסלולרים גבוהה מאד ואין כמעט תקלות. הבעיות, אם בכלל יש, מתרכזות בבעיות חומרה. בעיקר לכלוך שנכנס, לחות ומים וגם הבעיה הכי נפוצה, סוללה. 
 

כפי שניתן לחוות, רמת הטכנולוגיה - הן ברמת החומרה והן ברמת התוכנה - עולה כל הזמן ובצעדי ענק. איכות מרכיבי הטלפון לדוגמה היא מדהימה. גם רמת הסוללות ואיכותן ומשך פעולתן עולה כל הזמן אבל עדיין, סוללת הטלפון אינה נצחית. אני חושב שככל שעלותו של הטלפון גבוהה יותר, כך איכות מרכיביו גבוהה יותר. אני אתוודה שאת הטלפון האחרון שלי קניתי בשנת 2015, באמצע השנה, טלפון של אפל, ועד היום הוא פועל מצויין. אך הסוללה כבר מתחילה "לעשות בעיות". לא בעיות קריטיות אבל בערך בחצי היום, תלוי בשימוש, אני צריך לוודא שיש נקודת הטענה מחדש וזה לעיתים לא דבר זמין. ואני נמנה מהאנשים שנלחצים כאשר מצב הסלוללה ב50%. 

מה עליי לעשות - להחליף סוללה. פעם פעולת החלפת הסוללה היתה מאד פשוטה. קונים סוללה חדשה, פותחים את מכסה הסלולר, מוציאים את הסוללה הישנה ומתקינים במקומה סוללה חדשה. היום, רוב הסלולרים כבר לא מאפשרים פעולה זו, בעיקר בגלל שהם אמורים להיות מוגנים ממים וחייבים להיות ברמת אטימות כזו שלא מאפשרת מנגנוני פתיחה כאלו. היום אנחנו חייבים לגשת לחנות המציעה שרות זה ולבקש מהם לבצע את הפעולה שפעם היתה פשוטה. 

הכירו את VMS תקשורת. חברה גדולה ומכובדת אשר מעבר ליתר השירותים שהם מעניקים הם מציעים החלפת בטריה גלקסי. כן. החלפת בטריה גלקסי. כלומר לטלפון מסוג סמסונג גלקסי. VMS תקשורת מציעה גם החלפת בטרייה לאייפון, החלפת בטריה לאייפון 5 אם מישהו עדיין מחזיק טלפון מדגם זה והחלפת בטריה לאייפון 6. 

זוהי בגדול בשורה טובה. לא צריך להחליף את כל הטלפון, בעיקר עכשיו בעת הכלכלית הקשה שבה אנחנו נמצאים כולנו. פנו ל VMS תקשורת עם אתם נדרשים להחלפת בטריה גלקסי או החלפת בטריה לאייפון או החלפת בטרייה לאייפון 5 או החלפת בטרייה לאייפון 6 והם כבר ידריכו אותכם מה לעשות. אז זכרו. החלפת בטרייה גלקסי מבצעים עם VMS תקשורת. בהצלחה. 
 

בין לקוחותינו:

מחלקת המחשוב
​ ​
שירותי IT ו-Help Desk

שירותי ענן וגיבוי מרחוק

תמיכה ברשתות ושרתים

מכירה והקמה

שירות תמיכה מרחוק

שירות תמיכה לעסקים

טלפון
072-25-75-410

 
כתובת
ירמיהו 39, תל אביב
לקבלת הצעת מחיר או פנייה בכל נושא
חייגו עכשיו 072-25-75-410 או השאירו פרטיכם בטופס:
טלפון
072-25-75-410
כתובת
ירמיהו 39, תל אביב
  שירותי IT ו-Help Desk     שירותי ענן וגיבוי מרחוק     תמיכה ברשתות ושרתים     מכירה והקמה     שירות תמיכה מרחוק לבית     שירות תמיכה לעסקים     שירותי מחשוב לעסקים     שירותי אבטחת מידע     תמיכה ברשתות ושרתים     שירותי IT     שירותי help desk     תמיכת מחשבים לעסקים     תמיכת רשתות     גיבוי בענן     מחשוב לעסקים     מחשבים לעסקים     שירות תמיכה לעסקים     מחשוב ענן     גיבוי נתונים     שירותי מחשוב ענן לעסקים     שירותי ענן וגיבוי מרחוק     תיקון שקע טעינה בסלולר     כיסויים לטאבלטים     הקמת רשת מחשבים לחברות     שירות תיקון למחשבים     החלפת בטריה סמסונג     החלפת סוללה לאייפון 5      תיקון מסך אייפון 6 פלוס      תמיכת מחשבים      שירותי ענן לעסקים      שירותי it לעסקים      הקמת רשת מחשבים לעסק      הקמת עמדת מחשבים      החלפת מסך לשיומי      החלפת מסך סמסונג      החלפת בטריה גלקסי