| 072-25-75-410

החלפת בטריה סמסונג

לא משנה איזה סוג של טלפון סלולרי יש לכם. טוב ואיכותי או פחות, לאחר מספר שנים חלקיו ומרכיביו יחלו, כמו שעוברים בשפת הרחוב "לעשות בעיות".

כמובן שהדבר תלוי באיכות הטלפון שקנינו והיצרנית אבל עלינו לזכור שגם הייצרניות שנחשבות להכי איכותיות, מוציאות מספר רב יחסית של דגמים במחירים מהנמוכים ביותר לגבוהים ביותר וזאת ע"מ שמוצרי החברה יתאימו ל"כיסם" של מירב הלקוחות. גם חברת "אפל" ההנחשבת כיקרה מאד, מוציאה כיום דגמים פשוטים יותר ונוחים כלכלית ליותר אנשים. 
 

אך משמעותה המיידי של ה"התפשרות" במחיר הינה "התפשרות" על האיכות. וכך נראה שיותר ויותר מכשירי סלולר נאלצים לפעולות טיפול ואחזקה מוקדם יותר. החלפת בטריה סמסונג, החלפת בטריה לאייפון X, החלפת מסך לשיומי או החלפת סוללה גלקסי הנן פעולות שבשגרה היום. למרות שעלות המכשיר יורדת בגלל ההיצע והתחרות על "כיס" הקונה, עדיין, קנייה של מכשיר סלולרי כל שנה הנה הוצאה גבוהה ולא נדרשת. ישנן חנויות רבות הפזורות בערים השונות ובקניונים כדוגמאת VMS תקשורת ואחרות שמציאות בין היתר החלפת בטריה סמסונג, שירות זמין, זול, נעים ומקצועי כאשר אתם נדרשים לכך. 

אם פעם היינו מחכים עד שהסוללה היתה נגמרת כמעט לחלוטין או מסך הסלולר היה מגיע למצב שלא היינו יכולים לראות דרכו כמעט כלום, היום חנויות כמו VMS תקשורת ודומות נמצאות במרחק הליכה מכם והמחירים והשירות שהם מציעות להחלפת סוללה גלקסי, החלפת בטריה סמסונג וכדומה..הנו מהיר, אדיב ונוח לכל "כיס" וכמובן עדיף בהרבה על קניית מכשיר חדש. באותן חנויות תוכלו גם לבצע החלפת מסך לשיומי שלכם ואפילו לבצע החלפת בטריה לאייפון X שלכם ולצאת מהחנות עם טלפון שיהיה מוכן לשרתכם עוד תקופה ארוכה. 

אז כשהשירות כל כך זמין ונוח, למה לחכות עד לרגע האחרון בו השימוש בטלפון הנו קריטי ואז בדיוק, כמו עפ"י "חוק מרפי", הסוללה מפסיקה לעבוד או המסך לא מגיב. החלפת בטריה סמסונג כדוגמה היא פעולה כל כך פשוטה וזמינה ודחייתה רק תיצור מצבים מאד לא נוחים עבורינו בעבודה או בחיינו האישיים. שימו את תרבות ה"אחר כך" מאחור וטפלו בטלפון הנייד שלכם לפני שכמו רבים מאיתנו, תגידו "למה לא טיפלנו בזה קודם". פעלו עכשיו. 
 
 

בין לקוחותינו:

מחלקת המחשוב
​ ​
שירותי IT ו-Help Desk

שירותי ענן וגיבוי מרחוק

תמיכה ברשתות ושרתים

מכירה והקמה

שירות תמיכה מרחוק

שירות תמיכה לעסקים

טלפון
072-25-75-410

 
כתובת
ירמיהו 39, תל אביב
לקבלת הצעת מחיר או פנייה בכל נושא
חייגו עכשיו 072-25-75-410 או השאירו פרטיכם בטופס:
טלפון
072-25-75-410
כתובת
ירמיהו 39, תל אביב
  שירותי IT ו-Help Desk     שירותי ענן וגיבוי מרחוק     תמיכה ברשתות ושרתים     מכירה והקמה     שירות תמיכה מרחוק לבית     שירות תמיכה לעסקים     שירותי מחשוב לעסקים     שירותי אבטחת מידע     תמיכה ברשתות ושרתים     שירותי IT     שירותי help desk     תמיכת מחשבים לעסקים     תמיכת רשתות     גיבוי בענן     מחשוב לעסקים     מחשבים לעסקים     שירות תמיכה לעסקים     מחשוב ענן     גיבוי נתונים     שירותי מחשוב ענן לעסקים     שירותי ענן וגיבוי מרחוק     תיקון שקע טעינה בסלולר     כיסויים לטאבלטים     הקמת רשת מחשבים לחברות     שירות תיקון למחשבים     החלפת בטריה סמסונג