| 072-25-75-410

החלפת מסך לשיומי 

החלפת מסך לשיומי

טלפונים סלולרים זה אולי הדבר או המכשיר האלקטרוני הכי נפוץ שקיים. כולנו מחזיקים בטלפון סלולרי. מהשכבות הגבוהות ביותר ועד לאלו הנמוכות ביותר. פעם טלפון סלולרי היה סמל מעמד. היום כבר לא. ניתן אולי להבדיל בין מעמדות שונים ע"י סוג הטלפון והיצרן אבל באמת, בלי טלפון סלולרי אנחנו בעצם לא קיימים ומאד מאד קשה להתנהל מול מוסדות המדינה וגם מול עוד אנשים ללא מכשיר זה. כך הדבר כך שמאמר זה בעצם מדבר לכולם.
 

מהו החלק הכי רגיש במכשיר הסלולר? אחרי מחשבה מאד קצרה הייתי עונה לשאלה הזאת כך. המסך כמובן!!. כן, בעיקר לאלו מאיתנו שהטלפון הסלולרי הנו מכשיר עבודה או אלו מאיתנו העובדים בעבודות חוץ קשות שבהן קורה לעיתים קרובות שהטלפון נופל לנו מהיד או מהכיס. מי לא עבר מקרה כזה. עפ"י סוג הטלפון והיצרן, איכות המסכים משתנה אבל כולם רגישים לשריטות ושברים עקב נפילות. אגב, גם מחשבים ניידים בעיקר גם סובלים מבעיות שמצריכות החלפת מסך. 

סיכמנו נקודה זו. היכן ניתן לתקן מסכים? הכירו את VMS תקשורת. חברה זו מציעה את כל שירותי המעבדה הרלוונטים לטלפונים סלולרים. החלפת מסך לשיומי, גם החלפת מסך מחשב נייד כפי שהזכרתי, החלפת מסך סמסונג 5 והחלפת מסך סמסונג גלקסי. 

תוכלו להגיד לעצמיכם, אולי כדאי להחליף כבר את הטלפון וזהו. זה אולי נכון אם הטלפון ברשותכם שלוש שנים או יותר אבל זכרו שהחלפת טלפון גוררת גם העברת כל האינפורמציה והתעסקות "מעצבנת" בלבנות את מסד הנתונים והכרת הטלפון החדש ועבור הרבה מאד אנשים, העניין הזה אינו פשוט. החלפת טלפון לדגם חדש זה אולי ארוע משמח כמתנה אבל הוא מצריך ידע וסבלנות. אם אתן דוגמה קטנה - אני לא חושב שאבי הקשיש יכול להתמודד עם ארוע כזה. 

בסדר. סיכמנו. ניתן לפנות לVMS תקשורת וליצור קשר עמם עבור החלפת מסך לשיומי ולכל סוג טלפון אחר. החלפת מסך לשיומי או החלפת מסך סמסונג 5 או החלפת מסך גלקסי וגם החלפת מסך מחשב נייד. אם אתם נדרשים החלפת מסך לשיומי שנשבר או נסדק, אז פנו קודם לכן לVMS תקשורת וקבעו פגישה וכמובן דברו על נושא התשלום. חושב שיהיה לכם טלפון סלולרי מתפקד כראוי. בהצלחה. 
 

בין לקוחותינו:

מחלקת המחשוב
​ ​
שירותי IT ו-Help Desk

שירותי ענן וגיבוי מרחוק

תמיכה ברשתות ושרתים

מכירה והקמה

שירות תמיכה מרחוק

שירות תמיכה לעסקים

טלפון
072-25-75-410

 
כתובת
ירמיהו 39, תל אביב
לקבלת הצעת מחיר או פנייה בכל נושא
חייגו עכשיו 072-25-75-410 או השאירו פרטיכם בטופס:
טלפון
072-25-75-410
כתובת
ירמיהו 39, תל אביב
  שירותי IT ו-Help Desk     שירותי ענן וגיבוי מרחוק     תמיכה ברשתות ושרתים     מכירה והקמה     שירות תמיכה מרחוק לבית     שירות תמיכה לעסקים     שירותי מחשוב לעסקים     שירותי אבטחת מידע     תמיכה ברשתות ושרתים     שירותי IT     שירותי help desk     תמיכת מחשבים לעסקים     תמיכת רשתות     גיבוי בענן     מחשוב לעסקים     מחשבים לעסקים     שירות תמיכה לעסקים     מחשוב ענן     גיבוי נתונים     שירותי מחשוב ענן לעסקים     שירותי ענן וגיבוי מרחוק     תיקון שקע טעינה בסלולר     כיסויים לטאבלטים     הקמת רשת מחשבים לחברות     שירות תיקון למחשבים     החלפת בטריה סמסונג     החלפת סוללה לאייפון 5      תיקון מסך אייפון 6 פלוס      תמיכת מחשבים      שירותי ענן לעסקים      שירותי it לעסקים      הקמת רשת מחשבים לעסק      הקמת עמדת מחשבים      החלפת מסך לשיומי      החלפת מסך סמסונג      החלפת בטריה גלקסי