| 072-25-75-410

החלפת מסך סמסונג 

החלפת מסך סמסונג

ניתן לומר שכולנו בעלי טלפון סלולרי. מי שעדיין לא מחזיק טלפון סלולרי נחשב כעוף מוזר מאד במקומותינו. טלפונים סלולרים חכמים הם כבר דבר נפוץ מאד ולאחרונה גם התחילו להציף את ארצינו טלפונים של חברות המציעות אותם במחירים שווים לכל נפש ובאיכות סבירה בהחלט. הרי מה טלפון צריך לעשות? לחייג ושניתן יהיה לדבר איתו עם אנשים נוספים. כל היתר הוא בונוס. 
 

רמת המחירים של הטלפונים כיום מרשה לנו לעיתים קרובות להחליפם בחדשים או מקסימום יד שניה במידה והם כבר לא פועלים כראוי או שהסוללה נגמרה אך עדיין כדאי מאד לדעת שישנן חברות אשר מציעות את שירותיהן לתיקונים של טלפונים חכמים והחלפת סוללות כאשר הדבר נדרש. 

הכירו את VMS תקשורת. VMS תקשורת הנה חברה גדולה המציעה שירותי הקמת רשתות מחשוב ועד הרבה שירותים הקשורים לכך אך היא מציעה גם שירותי תיקון לטלפונים סלולרים. לדוגמה - החלפת מסך סמסונג. המסכים הם החלק הכי רגיש בטלפונים הסלולרים והם נוטים פשוט להישבר או להיסדק או להפוך לכאלה שלא ניתן לראות דרכם ואז ניתן או להחליף את הטלפון הסלולרי או פשוט לבצע החלפת מסך סמסונג או כל יצרן אחר. ידיעה זו חשובה כי הרי לא תחליפו סלולר שקניתם רק לפני שנה. 

מעבר להחלפת מסך סמסונג תוכלו להנות כאמור משירותי מעבדה נוספים. תוכלו לבצע לדוגמה החלפת בטריה לאייפון X או החלפת בטריה סמסונג. קחו לדוגמה את הטלפון הלסולרי אייפון. ידוע שהוא יקר במיוחד ומכיוון שכך, אי אפשר להחליפו בכל פעם שנגמרת הסוללה. למרות שמנסיוני האישי, היא מחזיקה מעמד שנים רבות. VMS תקשורת, ניתן לומר היא בעצם מעבדת סמסונג. ניתן לבצע בחנות החברה תיקונים רבים שיחסכו לכם את החלפת הסלולר לסלולר חדש. חבל. המצב הכלכלי אינו מאפשר לנו להיות כל כך רחבי לב עם עצמינו ויש לחסוך כסף היכן שניתן. 

אז אם אתם מחפשים באינטרנט מעבדת סמסונג או בעצם ניתן לומר מעבדה לטלפונים סלולרים, אזי מצאתם. תוכלו לבצע החלפת מסך סמסונג או החלפת בטריה אייפון X או החלפת בטריה סמסונג ועוד שורה של תיקונים אחרים. אם אתם נדרשים לתיקונים אלו, צרו קשר עם VMS תקשורת וקבעו פגישה. בהצלחה. 
 

בין לקוחותינו:

מחלקת המחשוב
​ ​
שירותי IT ו-Help Desk

שירותי ענן וגיבוי מרחוק

תמיכה ברשתות ושרתים

מכירה והקמה

שירות תמיכה מרחוק

שירות תמיכה לעסקים

טלפון
072-25-75-410

 
כתובת
ירמיהו 39, תל אביב
לקבלת הצעת מחיר או פנייה בכל נושא
חייגו עכשיו 072-25-75-410 או השאירו פרטיכם בטופס:
טלפון
072-25-75-410
כתובת
ירמיהו 39, תל אביב
  שירותי IT ו-Help Desk     שירותי ענן וגיבוי מרחוק     תמיכה ברשתות ושרתים     מכירה והקמה     שירות תמיכה מרחוק לבית     שירות תמיכה לעסקים     שירותי מחשוב לעסקים     שירותי אבטחת מידע     תמיכה ברשתות ושרתים     שירותי IT     שירותי help desk     תמיכת מחשבים לעסקים     תמיכת רשתות     גיבוי בענן     מחשוב לעסקים     מחשבים לעסקים     שירות תמיכה לעסקים     מחשוב ענן     גיבוי נתונים     שירותי מחשוב ענן לעסקים     שירותי ענן וגיבוי מרחוק     תיקון שקע טעינה בסלולר     כיסויים לטאבלטים     הקמת רשת מחשבים לחברות     שירות תיקון למחשבים     החלפת בטריה סמסונג     החלפת סוללה לאייפון 5      תיקון מסך אייפון 6 פלוס      תמיכת מחשבים      שירותי ענן לעסקים      שירותי it לעסקים      הקמת רשת מחשבים לעסק      הקמת עמדת מחשבים      החלפת מסך לשיומי      החלפת מסך סמסונג      החלפת בטריה גלקסי