| 072-25-75-410

כיסויים לטאבלטים

הטבאלט הפך מזמן ממכשיר בו אתם מבדרים ילדכם הקטנים כאשר אתם רוצים לראות בשקט משחק כדור רגל או סרט טוב או להרוויח שעת שינה נוספת בשבת, למכשיר עבודה לכל דבר.

בעיקר אם אתם עובדים כמנהלים, אנשי שיווק, אנשי מכירות, מהנדסים וכדומה..הטבלאט הוא בהרבה מקרים בן הלוויה הנאמן שלכם. אך עלינו לזכור שהוא בן לוויה עדין ושברירי. 
 

הטבלאט הוא מכשיר אלקטרוני שבנוי מאלפי חלקים פנימיים וחיצוניים זעירים שאותם מחזיקה מסגרת מתכת או פלסטיק מחומרים באיכויות שונות. לאותה מסגרת אנחנו חייבים לספק הגנה נאותה אותה תמצאו בסוגים השונים של כיסויים לטבלאטים הקיימים היום בשוק. אך זכרו, ישנם כיסויים לטבלאטים מאיכויות שונות מהמעולות ביותר עד הגרועות ביותר. אל תתפתו לקנות כיסויים לטבלאטים שלכם ללא התייעצות עם גורמים מומחים בנושא בחנויות השונות כגון VMS תקשורת ואחרות שמציעות לכם בדיוק את השירות המקצועי הזה. כיסויים לטבלאטים הם עולם ומלואו.

ישנן כיסויים פאוצ'ינו, כיסויים, skech כיסויים X GAURD ועלינו לדעת מה הכי מתאים וטוב לטבלאט שלנו בעיקר עפ"י השימוש בו והחומרים ממנו הוא מורכב. הרי באמת אין טעם להשקיע סכום גבוה מאד אם הטאבלט נמצא כל היום בבית ומשמש את הילדים בלראות סרט או לשחק קצת לפני השינה. אך אם הטבלאט שלכם הנו מכשיר העבודה שלכם, אזי שווה לעיתים להשקיע סכום גבוה ע"מ לשמור עליו מצד אחד וגם ע"מ שייראה ייצוגי ומקצועי כאשר אתם במשימה של להראות את פרוייקט הבנייה החדש למשקיעים. 

אתם בטח מומחים כל אחד בתחומו. תנו למומחים בתחום התקשורת כגון VMS תקשורת בכדי ללוות אותכם בהחלטה, לייעץ לכם ולהסביר לכם מהם כיסויים פאוצ'ינו, מהם כיסויים SKECH ומהם כיסויים X GAURD. ומהם היתרונות והחסרונות של כל אחת מהאופציות. כמו בכל דבר, ב VMS תקשורת ידברו איתכם גם על היחס בין עלות לתועלת. אך אין אנו מדברים על סכומים גבוהים מאד בכדי להלביש את הטבלאט שלכם בלבוש הראוי לו. כמו שאתם לא תצאו לעבודה לא מוגנים כך גם ראוי שתתייחסו לטבלאט שלכם ע"מ שיאריך ימים וייצג אותכם נאמנה בפגישות העבודה שלכם או בחיי החולין. כנסו לאינטרנט דרך הטאבלט שלכם עוד היום ובדקו מהו הכיסוי המושלם עבורו.   
 
 

בין לקוחותינו:

מחלקת המחשוב
​ ​
שירותי IT ו-Help Desk

שירותי ענן וגיבוי מרחוק

תמיכה ברשתות ושרתים

מכירה והקמה

שירות תמיכה מרחוק

שירות תמיכה לעסקים

טלפון
072-25-75-410

 
כתובת
ירמיהו 39, תל אביב
לקבלת הצעת מחיר או פנייה בכל נושא
חייגו עכשיו 072-25-75-410 או השאירו פרטיכם בטופס:
טלפון
072-25-75-410
כתובת
ירמיהו 39, תל אביב
  שירותי IT ו-Help Desk     שירותי ענן וגיבוי מרחוק     תמיכה ברשתות ושרתים     מכירה והקמה     שירות תמיכה מרחוק לבית     שירות תמיכה לעסקים     שירותי מחשוב לעסקים     שירותי אבטחת מידע     תמיכה ברשתות ושרתים     שירותי IT     שירותי help desk     תמיכת מחשבים לעסקים     תמיכת רשתות     גיבוי בענן     מחשוב לעסקים     מחשבים לעסקים     שירות תמיכה לעסקים     מחשוב ענן     גיבוי נתונים     שירותי מחשוב ענן לעסקים     שירותי ענן וגיבוי מרחוק     תיקון שקע טעינה בסלולר     כיסויים לטאבלטים     הקמת רשת מחשבים לחברות     שירות תיקון למחשבים     החלפת בטריה סמסונג