| 072-25-75-410

מחשוב ענן

שירותי מחשוב ענן הינם השירותים המבוקשים והנפוצים ביותר כיום בבתים רבים בישראל, וכמובן גם בעסקים, משרדים וחברות. למעשה, שירותי מחשוב ענן מעניקים מגוון רחב של יתרונות ותועלת לחברות ועסקים אשר זקוקים לאחסון מקצועי ורחב של כמויות נתונים ומידע. כמו כן, שירותי מחשוב ענן מאפשרים לעסק לאחסן מידע ללא מגבלות של נפח אחסון או מרחק גיאוגרפי.

בנוסף, שירותי מחשוב ענן מאפשרים חסכון משמעותי במשאבים, בעקבות חיסכון בהוצאות על תשתיות, טיפול ואחזקה בשרתים שונים ועוד. עסקים רבים בוחרים בשירות זה בעקבות הפחתה ניכרת בצריכת האנרגיה אשר תורמת גם לאיכות הסביבה וגם לעסק. VMS תקשורת מורכב מצוות של אנשי מקצוע מומחים, מקצועיים, ובעלי ניסיון רב מתפקידים טכנולוגיים בכירים בצבא ההגנה לישראל, וגם מתפקידים שונים בחברות בכירות ומובילות במשק הישראלי. 
 

שירותי ענן למעשה מעניקים לכל עסק את הביטחון ואת השקט הארגוני הטוב ביותר, זאת לצד הגנה מקצועית ויעילה מפני קריסה, פגיעה, או פריצה לחומר רגיש וחשוב של העסק. למעשה, שירות מסוג זה הינו שירות מחשב אך מרחוק, אשר מעניק לעסק את האפשרות להתחבר על ידי האינטרנט או קו תקשורת מובנה. המטרה החשובה והמרכזית ביותר של שירותי הענן הוא לחסוך באופן ניכר וחכם בשרתים מיותרים, ובכך לחסוך לעסק עלויות רבות. מדובר בשיטה מהפכנית, חכמה ומתקדמת אשר חוסכת משאבים יקרים וחוסכת כספים רבים. VMS תקשורת הקים צוות של אנשי מקצועי מהטובים והמומחים ביותר בתחום, אשר מחזיקים בניסיון רב שהתקבל מתפקידים טכנולוגיים שונים בצבא, ובחברות מובילות במשק. 

שרת בענן הינו שירות חכם במיוחד אשר ניתן למצוא אותו כיום כמעט בעל עסק ברחבי העולם. המקור של הביטוי הינו בעקבות הצורה הגרפית בה מצטייר האינטרנט בתרשימי הזרימה של עולם המחשבים. בשנים האחרונות, שירותי ענן הפכו לשירות המבוקש ביותר כיום, אשר מבטיח לכל אחד ראש שקט וביטחון כי המידע החשוב ביותר, ומגוון רחב של נתונים יהיו מגובים ובטוחים מפני פריצה, הרס, או תקלות. בזכות הקדמה הטכנולוגית, ניתן כיום לגשת ולהתחבר למידע בכל מקום ובכל זמן. שרת בענן למעשה מחזיק ושומר את המידע בדרך המאובטחת ביותר, ולכן חוסך בכך שימוש במגוון רחב של שרתים חיצוניים יקרים כמו כוננים קשיחים מסוגים שונים. 
 

בין לקוחותינו:

מחלקת המחשוב
​ ​
שירותי IT ו-Help Desk

שירותי ענן וגיבוי מרחוק

תמיכה ברשתות ושרתים

מכירה והקמה

שירות תמיכה מרחוק

שירות תמיכה לעסקים

טלפון
072-25-75-410

 
כתובת
ירמיהו 39, תל אביב
לקבלת הצעת מחיר או פנייה בכל נושא
חייגו עכשיו 072-25-75-410 או השאירו פרטיכם בטופס:
טלפון
072-25-75-410
כתובת
ירמיהו 39, תל אביב
  שירותי IT ו-Help Desk     שירותי ענן וגיבוי מרחוק     תמיכה ברשתות ושרתים     מכירה והקמה     שירות תמיכה מרחוק לבית     שירות תמיכה לעסקים     שירותי מחשוב לעסקים     שירותי אבטחת מידע     תמיכה ברשתות ושרתים     שירותי IT     שירותי help desk     תמיכת מחשבים לעסקים     תמיכת רשתות     גיבוי בענן     מחשוב לעסקים     מחשבים לעסקים     שירות תמיכה לעסקים     מחשוב ענן     גיבוי נתונים     שירותי מחשוב ענן לעסקים     שירותי ענן וגיבוי מרחוק     תיקון שקע טעינה בסלולר     כיסויים לטאבלטים     הקמת רשת מחשבים לחברות     שירות תיקון למחשבים     החלפת בטריה סמסונג