| 072-25-75-410

מכירה והקמה

הקמת עסק חדש או הרחבה / פיתוח של עסק קיים מצריכים ברוב המקרים, הקמת רשת מחשוב הכוללת: רכישת שרת, הקמת עמדות מחשוב והתקנת מערכות מידע מתאימות.

ביצוע פעולות אלו ייצור סביבת עבודה נוחה ומתאימה ויאפשר לעסק להתקדם לעבר ההצלחה.
 

בכדי ליהנות מכל היתרונות הרבים אשר טמונים במערכות ועמדות מחשוב, קיימת חשיבות גבוהה לוודא שכל הפעולות הנדרשות מבוצעות בצורה מקצועית המותאמת באופן פרטני לצרכי העסק. בדיוק מהסיבות הללו חברת - "VSM תקשורת" תהווה ככתובת הנכונה עבור המטרה.

ליווי מקצועי לאורך כל הדרך
רבים מהאנשים המקימים עסק או חברה, אינם מודעים לצרכים הנוגעים למערכות ועמדות המחשוב בעסק. החדשות הטובות עבור אותם בעלי עסקים הן שחברת "VSM תקשורת" מתמחה בין היתר באפיון ראשוני של מערכות המחשוב הנדרשות וזאת לאחר תחקור מעמיק והבנה של צרכי העסק – תוך התחשבות בנתונים כגון: גודל העסק, סוג העסק, כמות העובדים וכמובן, שיקולים תקציביים שונים.

בהתבסס על הנתונים שהתקבלו החברה יוצרת תכנית עבודה הכוללת את הארכיטקטורה של מערכות המחשוב ולאחר קבלת אישור על התכנית מהלקוח, ניגשת החברה לביצוע העבודה בפועל ולהתקנה והקמה של עמדות המחשוב בעסק.

חשוב לציין שגם בתום עבודת ההקמה, חברת "VSM תקשורת" ממשיכה ללוות את לקוחותיה ולהעניק להם שירותי תמיכה ועוד קשת רחבה של פתרונות מיחושביים מתאמי דרישות וצרכים.

מגוון פתרונות מחשוב במטרייה אחת
במסגרת שירותי מכירה והקמה של עמדות מחשוב, חברת "VSM תקשורת" מציעה את השירותים הבאים: אפיון התחלתי של מערכות מחשוב המבוסס על מחקר והבנת צרכי העסק, אספקת ציוד היקפי מכל הסוגים העומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר, הקמה והטמעת מערכות המחשוב בארגון, התקנת שרתים, מתן תמיכה הן מרחוק והן תמיכה "עד העסק" הניתנים על ידי צוות טכנאים מנוסה ומקצועי ושירותים נוספים מתאמי דרישות וצרכים.

כל הפתרונות הניתנים על ידי חברת "VSM תקשורת"  מוצעים תוך שימת דגש על פרמטרים כגון: שירות אישי ואדיב והקפדה על זמינות גבוהה לטיפול בכל בעיה ולמתן מענה על כל שאלה אשר עולה – מה שמבטיח לכל לקוחות החברה שקט נפשי המאפשר להתמקד בגדילה ובצמיחה.
 

בין לקוחותינו:

מחלקת המחשוב
​ ​
שירותי IT ו-Help Desk

שירותי ענן וגיבוי מרחוק

תמיכה ברשתות ושרתים

מכירה והקמה

שירות תמיכה מרחוק

שירות תמיכה לעסקים

טלפון
072-25-75-410

 
כתובת
ירמיהו 39, תל אביב
לקבלת הצעת מחיר או פנייה בכל נושא
חייגו עכשיו 072-25-75-410 או השאירו פרטיכם בטופס:
טלפון
072-25-75-410
כתובת
ירמיהו 39, תל אביב
  שירותי IT ו-Help Desk     שירותי ענן וגיבוי מרחוק     תמיכה ברשתות ושרתים     מכירה והקמה     שירות תמיכה מרחוק לבית     שירות תמיכה לעסקים     שירותי מחשוב לעסקים     שירותי אבטחת מידע     תמיכה ברשתות ושרתים     שירותי IT     שירותי help desk     תמיכת מחשבים לעסקים     תמיכת רשתות     גיבוי בענן     מחשוב לעסקים     מחשבים לעסקים     שירות תמיכה לעסקים     מחשוב ענן     גיבוי נתונים     שירותי מחשוב ענן לעסקים     שירותי ענן וגיבוי מרחוק     תיקון שקע טעינה בסלולר     כיסויים לטאבלטים     הקמת רשת מחשבים לחברות     שירות תיקון למחשבים     החלפת בטריה סמסונג