| 072-25-75-410

שירותי אבטחת מידע

שירותי אבטחת מידע הם הגורם החשוב ביותר בעל עסק, מהסיבה כי אובדן של מידע חשוב ונתונים קריטים יכול לגרום לנזקים משמעותיים, אובדן לקוחות והפסדים כספיים רבים.

לכן, שירותי אבטחת מידע הם פתרון ומענה אפקטיבי וחשוב במיוחד עבור כל עסק באשר הוא, בכל תחום ובכל גודל. כאשר בעל עסק בוחר באפשרות של שירותי אבטחת מידע הוא למעשה מבטיח כי המידע החשוב ביותר ישמר במקום בטוח ומוגן, זאת באמצעות טכנולוגיות מתקדמות וחדשניות, אשר מתבססות על רמת בטיחות גבוהה במיוחד. בהחלט ניתן לומר כי שירותי אבטחת מידע מעניקים לכל עסק ביטחון, ראש שקט ויציבות.
 

כמו כן, שירות מסוג זה מביא עימו מגוון רחב של יתרונות חשובים במיוחד, ראשית, אבטחת הנתונים והתוכן, זאת באמצעות מערכת אבטחת מידע מתקדמת אשר מעניקה הגנה ומוקד תמיכה פעיל וזמין עשרים וארבע שעות ביממה. כמו כן, רמת הגנה זו מונעת גם התקפות מסוגים שונים כגון וירוסים, ותוכניות ריגול אשר יכולות לגרום לנזק רב ובלתי הפיך. שנית, הגדרה של רשת פרטית, כך בעל העסק יכול ליהנות מהתחברות מאובטחת בצורה מוצפנת ומבלי שהמידע יהיה חשוף לנזקים שונים. שלישית, אבטחה ברמה הגבוהה ביותר, שירותים אלה בדרך כלל כוללים גם שירותי ענן, אשר כוללים תחזוקה באופן רציף. והיתרון האחרון והחשוב ביותר, גיבוי. אין ספק שגיבוי המידע הינו חשוב במיוחד, בעיקר במקרים בהם יכולה לצוץ תקלה ולשבש את המידע ואף ״להעלים״ אותו, לכן שירותים מסוג זה כוללים גיבוי ואבטחה ברמה גבוהה ומתקדמת במיוחד. 

VMS תקשורת מורכבת מצוות מומחים מובחרים מן הטובים בתחום אשר צברו ניסיון רב במגוון רחב של תפקידים טכנולוגיים בצבא ובמגוון חברות מובילות במשק הישראלי, ומתמחים בנושאים כגון תמיכה בשרתים, מערכות גיבוי, ואבטחת מידע ורשתות. 

תמיכה בשרתים

תמיכה בשרתים הינו שירות חשוב במיוחד, מהסיבה הפשוטה כי כל מחשב למעשה מבוסס על רשת טכנולוגית אשר זקוקה לתחזוקה שוטפת על מנת להבטיח פעילות סדירה ותקינה של המחשב והרשת. הדבר חשוב במיוחד בכל עסק או חברה אשר מתבססת בעיקר על מערכות המחשב. רשת מחשבים לא מתוחזקת כראוי יכולה להציף תקלות ובעיות ואף להשבית את הפעילות העסקית הסדירה. 

VMS תקשורת מציעה שירותי תמידה ואבטחת מידע ללקוחות עסקיים רבים. 
 

בין לקוחותינו:

מחלקת המחשוב
​ ​
שירותי IT ו-Help Desk

שירותי ענן וגיבוי מרחוק

תמיכה ברשתות ושרתים

מכירה והקמה

שירות תמיכה מרחוק

שירות תמיכה לעסקים

טלפון
072-25-75-410

 
כתובת
ירמיהו 39, תל אביב
לקבלת הצעת מחיר או פנייה בכל נושא
חייגו עכשיו 072-25-75-410 או השאירו פרטיכם בטופס:
טלפון
072-25-75-410
כתובת
ירמיהו 39, תל אביב
  שירותי IT ו-Help Desk     שירותי ענן וגיבוי מרחוק     תמיכה ברשתות ושרתים     מכירה והקמה     שירות תמיכה מרחוק לבית     שירות תמיכה לעסקים     שירותי מחשוב לעסקים     שירותי אבטחת מידע     תמיכה ברשתות ושרתים     שירותי IT     שירותי help desk     תמיכת מחשבים לעסקים     תמיכת רשתות     גיבוי בענן     מחשוב לעסקים     מחשבים לעסקים     שירות תמיכה לעסקים     מחשוב ענן     גיבוי נתונים     שירותי מחשוב ענן לעסקים     שירותי ענן וגיבוי מרחוק     תיקון שקע טעינה בסלולר     כיסויים לטאבלטים     הקמת רשת מחשבים לחברות     שירות תיקון למחשבים     החלפת בטריה סמסונג