| 072-25-75-410

שירותי מחשוב לעסקים

שירותי מחשוב לעסקים מתאימים לכל סוג של עסק, בין אם מדובר על עסק קטן או עסק גדול, שירותי מחשוב לעסקים הינם חשובים וקריטים במיוחד זאת בעקבות העובדה כי כמעט על עסק כיום בישראל מחזיק את רוב המידע החשוב ביותר במערכת המחשבים. מדובר על מידע חיוני וקריטי כגון פרטי חשבון, פרטי לקוחות, הנהלת חשבונות, ועוד.

מידע זה בסיכון הן בעקבות תקלה או בעקבות התקפת סייבר או חדירה של גורמים לא רצויים אל מערכות המידע, שירותי מחשוב לעסקים מעניקים את המענה והפתרון האפקטיבי והמקצועי ביותר לסוגייה זו. במקרים בהם לא מתבצעת אבטחת מידע וגיבוי מקצועי, קשה עד בלתי אפשרי לשחזר את המידע והנתונים, ובכך למעשה העסק סופג פגיעה אשר יכולה לעלות כסף רב ומשאבים רבים. 

VMS תקשורת מתמחים בתחומים רבים כגון שירותי מחשוב לעסקים, מערכות גיבוי, אבטחת מידע ורשתות, שירותי מחשוב לעסקים קטנים ועוד מגוון תחומים. בנוסף הצוות מורכב מאנשי המקצוע הטובים והמנוסים ביותר בתחום אשר צברו ניסיון רב ועשיר במגוון תפקידים טכנולוגיים בצבא, ובחברות מובילות במשק בישראל. 

שירותי מחשוב לעסקים קטנים

שירותי מחשוב לעסקים קטנים הינו תחום מגוון ורחב אשר כולל בתוכו תחזוקה מקיפה של המחשבים, גיבוי נתונים, אבטחת מידע, הטמעת מערכות מידע, וסיוע במקרה של תקלות. מדובר על שירותים אשר חוסכים לכל עסק הוצאות רבות וזמן יקר. כל עסק מכיל מידע חשוב וקריטי, אשר זקוק למערכות מתקדמות ושירותי מחשב, זאת על מנת להבטיח ניהול מקצועי ואפקטיבי. שירותי מחשוב כוללים גיבוי של החומר, המידע והנתונים החשובים של העסק, מדובר בגורם חשוב במיוחד אשר יכול למנוע איבוד מידע ונזקים רבים אשר יכולים להיגרם כתוצאה מכך. בעידן המודרני ישנו הכרח של ממש בתקשורת ומערכות מחשוב תקינות ויעילות, אשר מאפשרים שגשוג והתפתחות של כל עסק, גדול או קטן כאחד. כמו כן, חשוב לזכור כי שירותי מחשוב הינו נושא מורכב אשר דורש מיומנות ומקצועיות ברמה הגבוהה ביותר, ולכן מומלץ לפנות אך ורק לאנשי מקצוע אשר מתמחים בתחום ומחזיקים ניסיון רב. 

VMS תקשורת הקים צוות של מומחים אשר מתמחה בתחום אבטחת מידע ורשתות, מערכות גיבוי, ושירותי מחשב, ומעניק שירות מקצועי ואפקטיבי ללקוחות עסקיים ופרטיים כאחד. 
 

בין לקוחותינו:

מחלקת המחשוב
​ ​
שירותי IT ו-Help Desk

שירותי ענן וגיבוי מרחוק

תמיכה ברשתות ושרתים

מכירה והקמה

שירות תמיכה מרחוק

שירות תמיכה לעסקים

טלפון
072-25-75-410

 
כתובת
ירמיהו 39, תל אביב
לקבלת הצעת מחיר או פנייה בכל נושא
חייגו עכשיו 072-25-75-410 או השאירו פרטיכם בטופס:
טלפון
072-25-75-410
כתובת
ירמיהו 39, תל אביב
  שירותי IT ו-Help Desk     שירותי ענן וגיבוי מרחוק     תמיכה ברשתות ושרתים     מכירה והקמה     שירות תמיכה מרחוק לבית     שירות תמיכה לעסקים     שירותי מחשוב לעסקים     שירותי אבטחת מידע     תמיכה ברשתות ושרתים     שירותי IT     שירותי help desk     תמיכת מחשבים לעסקים     תמיכת רשתות     גיבוי בענן     מחשוב לעסקים     מחשבים לעסקים     שירות תמיכה לעסקים     מחשוב ענן     גיבוי נתונים     שירותי מחשוב ענן לעסקים     שירותי ענן וגיבוי מרחוק     תיקון שקע טעינה בסלולר     כיסויים לטאבלטים     הקמת רשת מחשבים לחברות     שירות תיקון למחשבים     החלפת בטריה סמסונג