| 072-25-75-410

שירותי מחשוב ענן לעסקים

שירותי מחשוב ענן לעסקים אשר מספקת VMS תקשורת, ואשר נשענים על תשתיות מחשוב אמינות ומתוחזקות היטב, יעזרו לכם לשפר את הביצועים העסקיים שלכם, יתנו גיבויים ופתרונות אבטחת מידע. חברת VMS תקשורת עומדת בחזית הטכנולוגיה, אותה היא חולקת עם קהל לקוחותיה המרוצים ומאפשרת להם עבודה מהירה יעילה ובטוחה. ברכישתכם שירותי מחשוב ענן לעסקים, תקבלו גם תמיכה טכנית זמינה וסיוע בפתרון בעיות הקשורות במשאבי מחשב לניצול והתאמה אופטימליים של המערכת, על מנת שתתאים לצרכיכם. 
 

בנוסף על שירותי מחשוב ענן לעסקים, VMS תקשורת מציעה שירותי ענן לעסקים קטנים וגם מחשוב ענן לעסקים. לקוחות VMS תקשורת יודעים שהם מקבלים סביבת עבודה יציבה ובטוחה שכוללת תמיכה טכנית מקיפה על ידי צוות מקצועי מובחר בעל נסיון רב וזמינות השרות. בצד הנסיון הרב, VMS תקשורת שומרת על עמידה בחזית הטכנולוגיה, על רעננות, חדשנות וקידמה, ודואגת לעדכן את לקוחותיה בכל העדכונים החדשים על מנת שיוכלו לעבוד מהר יעיל ובטוח.

בין לקוחות החברה נמצאים משרדי אדריכלות, משרדי עורכי דין, מכללות, חברות אבטחה ועסקים נוספים רבים. VMS תקשורת נותנת מענה לצרכים ולדרישות של כל עסק ומציעה שורה של פתרונות אשר מבוססים על טכנולוגיית הענן כגון: שירותי דואר בענן, שרותי ארכיון, שירותי גיבוי לשרת מרוחק, ניהול הודעות קוליות ומולטימדיה. אנחנו יודעים כי לכל עסק, גדול כקטן, ישנם הצרכים שלו. לקוחותינו יכולים לישון בשקט בידיעה כי כל המידע והתוכן שלהם זמין ומוגן בכל רגע נתון.

ניהול האחסון והגיבוי שלכם מתקיים 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, על כן, כלל המידע שלכם שנמצא בענן, מנוטר ונבדק על מנת לנטרל לחלוטין נסיונות פריצה ווירוסים. שירותי מחשוב ענן לעסקים של VMS תקשורת אשר מספקים שירותי ענן לעסקים קטנים וגם לעסקים גדולים, מעניקים פתרונות תשתית מורכבים ועוצמת עיבוד נתונים חזק תוך בטחון, רציפות, מהירות העבודה וחסכון כספי מבלי להשקיע ברכישת ציוד מיותר. VMS מהווה פלטפורמת גישה פרטית לענן ומספקת מחשוב ענן לעסקים אשר יכולים לנהל האופן וירטואלי וקל את השרתים שלהם, כל זה תוך ביצועים ברמה הגבוהה ביותר. משאבי המחשוב שאנו מספקים, מחוברים לשדרות אינטרנט עולמיות על מנת לספק לכם אתה שרות המהיר הרציף והאמין ביותר.
 

בין לקוחותינו:

מחלקת המחשוב
​ ​
שירותי IT ו-Help Desk

שירותי ענן וגיבוי מרחוק

תמיכה ברשתות ושרתים

מכירה והקמה

שירות תמיכה מרחוק

שירות תמיכה לעסקים

טלפון
072-25-75-410

 
כתובת
ירמיהו 39, תל אביב
לקבלת הצעת מחיר או פנייה בכל נושא
חייגו עכשיו 072-25-75-410 או השאירו פרטיכם בטופס:
טלפון
072-25-75-410
כתובת
ירמיהו 39, תל אביב
  שירותי IT ו-Help Desk     שירותי ענן וגיבוי מרחוק     תמיכה ברשתות ושרתים     מכירה והקמה     שירות תמיכה מרחוק לבית     שירות תמיכה לעסקים     שירותי מחשוב לעסקים     שירותי אבטחת מידע     תמיכה ברשתות ושרתים     שירותי IT     שירותי help desk     תמיכת מחשבים לעסקים     תמיכת רשתות     גיבוי בענן     מחשוב לעסקים     מחשבים לעסקים     שירות תמיכה לעסקים     מחשוב ענן     גיבוי נתונים     שירותי מחשוב ענן לעסקים     שירותי ענן וגיבוי מרחוק     תיקון שקע טעינה בסלולר     כיסויים לטאבלטים     הקמת רשת מחשבים לחברות     שירות תיקון למחשבים     החלפת בטריה סמסונג