| 072-25-75-410

שירותי ענן וגיבוי מרחוק

שירותי ענן וגיבוי מרחוק הם שירותים שניתנים באמצעות מחשב מרוחק אליו ניתן להתחבר דרך רשת האינטרנט. שרותי ענן מספקים נתונים שנמצאים בשרתים ובמרכזי מחשבים שמופעלים מיחידות מרוחקות. היתרון הוא שלמשתמש אין צורך לרכוש ולנהל מערכות מחשוב אלא לשכור את השרות הזה מספקים שמעמידים לרשותו שירותי ענן ווירטואליזציה שהגישה אליו היא דרך רשת האינטרנט. הדבר מונע הוצאות גדולות של רכישת ציוד, תשתית ותוכנות מיוחדות והצורך לנהל אותן. 
 

כמו כן,  שירותי ענן וגיבוי מרחוק מספקים שירותי ענן לעסקים בסדרי גודל שונים, החל מארגון גדול ועד לארגון של  מספר עובדים בודדים. החברה שמספקת שירותי ענן היא בדרך כלל חברה גדולה אשר פיתחה תשתיות מתאימות ואשר מספקת שירותי ענן וגיבוי למשתמשים רבים. הלקוח לרוב כלל איננו מודע לסביבה הטכנולוגית בה ממומש השרות שהוא מקבל. שירותי ענן וגיבוי מרחוק נועדו לאפשר למשתמשים חיבור לכל שירותי המחשוב באמצעות רשת האינטרנט, בדומה לאופן התחברות לרשת החשמל – נגיש וזמין לכל.

VMS תקשורת הוקמה על ידי צוות מובחר אשר צבר את נסיונו הרב בתפקידים טכנולוגיים בצה"ל ובחברות מובילו במשק הישראלי. כל הצוות הם אנשי סיסטם, בעלי אין ספור שעות וותק במערכות גיבוי, אבטחת מידע ורשתות. VMS תקשורת מספקת שירותי ענן וגיבוי מרחוק, שירותי ענן ווירטואליזציה וגם שירותי ענן לעסקים בצורה מקצועית ביותר אשר מאפשרת ללקוחותיה חסכון כספי ושקט נפשי. כיום השרות הוא קל ,פשוט וזול וזו דרך בטוחה לשמור תמונות, סרטים ומסמכים. בעבר הלא כל כך רחוק, על מנת לשמור את הנתונים האלה, השתמשנו בכוננים קשיחים אשר היו מוגבלים בנפח שלהם.

לשמחתנו, היום המצב שונה לגמרי. VMS תקשורת מציעה לכל משתמש, פרטי או עסקי, שטח גיבוי על פי צורך. אף על פי שמדובר בענן, המחיר לא בשמיים וכל אחד יכול להרשות לעצמו לשכור שרותי ענן. אם ברצונכם להעלות כמה אלפי תמונות, נפח של כעשרים גיגה בייט אמורים להספיק לשם כך. תמיד אפשר להגדיל את הנפח. אם ברצונכם להעלות קבצים כבדים יותר כמו סרטוני וידאו, יהיה צורך בשטח אחסון גדול יותר. את הקבצים ניתן להעלות בדרכים שונות – באמצעות הדפדפן, באמצעות תוכנות אותן ניתן להתקין במחשב, או באמצעות אפליקציה לסמארטפון שלכם. 
 

בין לקוחותינו:

מחלקת המחשוב
​ ​
שירותי IT ו-Help Desk

שירותי ענן וגיבוי מרחוק

תמיכה ברשתות ושרתים

מכירה והקמה

שירות תמיכה מרחוק

שירות תמיכה לעסקים

טלפון
072-25-75-410

 
כתובת
ירמיהו 39, תל אביב
לקבלת הצעת מחיר או פנייה בכל נושא
חייגו עכשיו 072-25-75-410 או השאירו פרטיכם בטופס:
טלפון
072-25-75-410
כתובת
ירמיהו 39, תל אביב
  שירותי IT ו-Help Desk     שירותי ענן וגיבוי מרחוק     תמיכה ברשתות ושרתים     מכירה והקמה     שירות תמיכה מרחוק לבית     שירות תמיכה לעסקים     שירותי מחשוב לעסקים     שירותי אבטחת מידע     תמיכה ברשתות ושרתים     שירותי IT     שירותי help desk     תמיכת מחשבים לעסקים     תמיכת רשתות     גיבוי בענן     מחשוב לעסקים     מחשבים לעסקים     שירות תמיכה לעסקים     מחשוב ענן     גיבוי נתונים     שירותי מחשוב ענן לעסקים     שירותי ענן וגיבוי מרחוק     תיקון שקע טעינה בסלולר     כיסויים לטאבלטים     הקמת רשת מחשבים לחברות     שירות תיקון למחשבים     החלפת בטריה סמסונג