| 072-25-75-410

שירותי ענן וגיבוי מרחוק

עידן האינטרנט והמחשבים אומנם הקל משמעותית על חייהם של רוב בעלי העסקים, אך לצד תועלותיו, הוא הביא עמו גם טרדות וחששות לא מועטות הנוגעות לאחסון המידע הממוחשב, למידת אבטחתו ולנזקים אשר עלולים להיגרם במקרים של אובדן מידע.

אז החדשות הטובות עבור "החוששים" הן שישנו פתרון באמצעותו ניתן ליהנות מכל התועלות של מערכות המחשוב ולהשאיר את הדאגות כנחלת העבר, הפתרון הוא כמובן שירותי גיבוי בענן.
 

מערך הגיבוי מרחוק של חברת VSM תקשורת עושה שימוש בטכנולוגיה מובילה למתן שירותי גיבוי ענן, אחסון בענן וגיבוי מרחוק, תוך התאמה לצרכי העסק.

השירותים של VSM תקשורת מבטיחים לכל לקוחות החברה, גישה מהירה ונוחה מכל מקום אל כל המידע המאוחסן כמו גם אבטחת מידע מוגברת מפני וירוסים, האקרים וגורמים אחרים העלולים לפגוע במידע.

יתרונות שירותי ענן
רשימת היתרונות של גיבוי בענן הינה ארוכה כאשר בין היתרונות הבולטים ניתן לציין: אחסון בטוח ואבטחת מידע ברמה גבוהה, זמינות ונגישות אל המידע השמור בענן בכל זמן, נוחות שימוש, חיסכון בעלויות פיתוח חומרה,  שליטה פשוטה בכל החומרים מעצם העובדה שהם מאוחסנים במקום אחד וכאמור, רשימת היתרונות עודנה ארוכה.

הרשימה הארוכה של יתרונות שירותי ענן, מבטיחה כי מדובר בבחירה הנבונה והחכמה ביותר לגיבוי מידע ולשמירה מיטבית עליו, עבור כל העסקים, בכל סדרי הגודל ומכל הענפים.

התאמת הפתרונות לצרכי העסק
כאמור, כאשר זה נוגע לשירותי ענן וגיבוי מרחוק, קיימת חשיבות גבוהה להתאמת הפתרונות לצרכים ולדרישות של כל עסק.

חברת VSM תקשורת מציעה שורה של פתרונות מבוססי טכנולוגיית ענן, מה שמאפשר ביצוע התאמה פרטנית של פתרונות הגיבוי עבור כל עסק.

שירותי החברה כוללים בין היתר: גיבוי וארכיון לתיבות הדואר, שירותי גיבוי לשרת מרוחק, שירותי דואר בענן ומגוון פתרונות נוספים כמו: ניהול הודעות קוליות ומולטימדיה, גישה לתוכנות ניהול חשבונות, מערכות דיוור לרשימות תפוצה, שירותי תיעוד וארכיון ומגוון שירותים נוספים המבוססים כולם על הטכנולוגיות החדשות והמתקדמות ביותר המוצעות כיום.

שירותי ענן וגיבוי מרחוק של VSM תקשורת יכולים לספק לבעלי עסקים שקט נפשי בידיעה שכל המסמכים, התוכן והמידע הממוחשב מוגן בצורה מקסימאלית וזמין עבורם בכל רגע נתון.
 

בין לקוחותינו:

מחלקת המחשוב
​ ​
שירותי IT ו-Help Desk

שירותי ענן וגיבוי מרחוק

תמיכה ברשתות ושרתים

מכירה והקמה

שירות תמיכה מרחוק

שירות תמיכה לעסקים

טלפון
072-25-75-410

 
כתובת
ירמיהו 39, תל אביב
לקבלת הצעת מחיר או פנייה בכל נושא
חייגו עכשיו 072-25-75-410 או השאירו פרטיכם בטופס:
טלפון
072-25-75-410
כתובת
ירמיהו 39, תל אביב
  שירותי IT ו-Help Desk     שירותי ענן וגיבוי מרחוק     תמיכה ברשתות ושרתים     מכירה והקמה     שירות תמיכה מרחוק לבית     שירות תמיכה לעסקים     שירותי מחשוב לעסקים     שירותי אבטחת מידע     תמיכה ברשתות ושרתים     שירותי IT     שירותי help desk     תמיכת מחשבים לעסקים     תמיכת רשתות     גיבוי בענן     מחשוב לעסקים     מחשבים לעסקים     שירות תמיכה לעסקים     מחשוב ענן     גיבוי נתונים     שירותי מחשוב ענן לעסקים     שירותי ענן וגיבוי מרחוק     תיקון שקע טעינה בסלולר     כיסויים לטאבלטים     הקמת רשת מחשבים לחברות     שירות תיקון למחשבים     החלפת בטריה סמסונג