| 072-25-75-410

שירותי ענן לעסקים 

שירותי ענן לעסקים

לשמירה על מידע פרטי של חברות ועסקים יש לה חשיבות עליונה להצלחת החברה. מידע פרטי יכול לכלול קודים של תוכנות, אפליקציות ואתרי אינטרנט, מידע על לקוחות החברה, מידע מסווג של חברות ביטחוניות, מיילים אישיים ומידע על פיתוחים של מוצרים חדשים של החברה. בכדי לשמור על כל המידע הזה בצורה הטובה ביותר, ניתן לשמור אותו דרך גיבוי בענן. שירותי ענן לעסקים מאפשרים היום לכל חברה ובית עסק לשמור על מידע פרטי בצורה המקצועית ביותר ובאמצעות אבטחה איכותית במיוחד.  
 
 
 

שירותי אבטחת מידע והגנה ממתקפות סייבר

 
כאשר חברה מעוניינת לשמור על מידע חסוי, היא צריכה להיות מודעת לכך שיש גם התקפות סייבר על לא מעט חברות ברחבי העולם וגם בישראל. שירותי אבטחת מידע מקצועיים יספקו לכם גם הגנה מהתקפות סייבר של האקרים מישראל ומחו"ל. כך למעשה, תוכלו לשמור על המידע החשוב ביותר של החברה בצורה מקצועית ומגובה על-ידי מערכות מתקדמות לאבטחת מידע. 
 

שירותי גיבוי למסמכים וקבצי מולטימדיה

 
מסמכים רשמיים של משרדי עורכי דין, מסמכים רפואיים של חברות פארמה, חוזים עם ספקים וחברות - כל המידע החשוב ביותר לכל בית עסק או חברה נשמר בצורה האופטימלית ביותר על-ידי שירותי גיבוי. בנוסף למסמכים רשמיים ולחוזים, שירותי הגיבוי מאפשרים שמירה על קבצי מולטימדיה וקודים רשומים לפיתוח אפליקציות, אתרים ותוכנות.
 

שירותי תיקון למחשבים מחברה מקצועית

 
אם אתם זקוקים לשירותי ענן לעסקים או לשירותי תיקון למחשבים, חברת VMS תקשורת היא הכתובת בשבילכם! חברת VMS תקשורת מספקת שירות אישי ומקצועי למאות חברות ועסקים ברחבי הארץ, לתחזוקת המחשבים במשרד וגיבוי כל המידע של העסק או החברה עם הציוד והתוכנות המתקדמות ביותר לאבטחת מידע. צוות חברת VMS תקשורת מזמין אתכם להצטרף לרשימת הלקוחות המרוצים של החברה הכוללת חברות ענק בינלאומיות כמו HP, IBM וחברת אינטל. 
 

חברת VMS תקשורת מציעה - שירותי ענן לעסקים

 
לתיאום פגישה עם צוות חברת VMS תקשורת, התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע בראש האתר או לחילופין השאירו את פרטי החברה או העסק שלכם בטופס הרישום באתר. צוות חברת VMS תקשורת יעניק לכם את השירות המקצועי והטוב ביותר לצרכים שלכם בכדי לשמור על כל המידע החשוב לכם. 
 

בין לקוחותינו:

מחלקת המחשוב
​ ​
שירותי IT ו-Help Desk

שירותי ענן וגיבוי מרחוק

תמיכה ברשתות ושרתים

מכירה והקמה

שירות תמיכה מרחוק

שירות תמיכה לעסקים

טלפון
072-25-75-410

 
כתובת
ירמיהו 39, תל אביב
לקבלת הצעת מחיר או פנייה בכל נושא
חייגו עכשיו 072-25-75-410 או השאירו פרטיכם בטופס:
טלפון
072-25-75-410
כתובת
ירמיהו 39, תל אביב
  שירותי IT ו-Help Desk     שירותי ענן וגיבוי מרחוק     תמיכה ברשתות ושרתים     מכירה והקמה     שירות תמיכה מרחוק לבית     שירות תמיכה לעסקים     שירותי מחשוב לעסקים     שירותי אבטחת מידע     תמיכה ברשתות ושרתים     שירותי IT     שירותי help desk     תמיכת מחשבים לעסקים     תמיכת רשתות     גיבוי בענן     מחשוב לעסקים     מחשבים לעסקים     שירות תמיכה לעסקים     מחשוב ענן     גיבוי נתונים     שירותי מחשוב ענן לעסקים     שירותי ענן וגיבוי מרחוק     תיקון שקע טעינה בסלולר     כיסויים לטאבלטים     הקמת רשת מחשבים לחברות     שירות תיקון למחשבים     החלפת בטריה סמסונג     החלפת סוללה לאייפון 5      תיקון מסך אייפון 6 פלוס      תמיכת מחשבים      שירותי ענן לעסקים      שירותי it לעסקים      הקמת רשת מחשבים לעסק      הקמת עמדת מחשבים      החלפת מסך לשיומי      החלפת מסך סמסונג      החלפת בטריה גלקסי