| 072-25-75-410
​ ​
שירותי IT ו-Help Desk
 
שירותי ענן וגיבוי מרחוק
 
תמיכה ברשתות ושרתים
 
מכירה והקמה
 
שירות תמיכה מרחוק
 
שירות תמיכה לעסקים
 
מחלקת המחשוב

שירותי IT ו-HELP DESK

אנחנו חיים בתקופה בה פעילותם השוטפת של רוב העסקים והארגונים תלויה במידה רבה במערכות המחשוב המוטמעות בהם וכחלק מכך, החשיבות של שירותי IT ו HELP DESK עבור אותם הארגונים הינה גבוהה במיוחד.

כאן בדיוק נכנסת חברת VSM תקשורת לתמונה. החברה מספקת מענה איכותי ומקצועי על אותה ומציעה מעטפת פתרונות IT ו- HELP DESK הכוללים: מוקד תמיכה, טכנאי שטח ומתן פתרונות IT במיקור חוץ, כאשר כל השירותים ניתנים על ידי מומחים בתחום.
 

צוות ה- IT וה- HELP DESK של VSM תקשורת אוחז בידע ובכלים באמצעותם ארגונים ועסקים יכולים להבטיח עבודה מהירה, בטוחה, יעילה ונוחה, אשר מותאמת לסוג הארגון, לצרכיו, לתקציבו ולמטרותיו העסקיות.

שימת דגש על הצרכים, הדרישות וסביבת העבודה של הארגון, מאפשרת לצוות של VSM תקשורת לבצע אפיון מקצועי ומקיף של מערכות המחשוב בארגון, תוך שימוש בטכנולוגיות אשר בכוחן לתרום תרומה נכבדת להצלחת הארגון.

שירות אישי ומותאם צרכים
כאשר זה נוגע לשירותי IT ו HELP DESK לכל ארגון או עסק יש את הצרכים הפרטניים שלו המבוססים על פרמטרים כמו: הענף אליו הוא משתייך, גודל הארגון ומספר עובדיו, תקציב, מטרות והעדפות אישיות.

בכדי לוודא שכל אותם צרכים זוכים לקבלת המענה הטוב ביותר בחברת VSM תקשורת מקפידים למנות לכל לקוח מנהל לקוח אישי המתמחה במערכות IT.

תהליך העבודה המשותף מתחיל בהבנה מקיפה של הצרכים, ממשיך באפיון מערכות החומרה והתוכנה המבוססות על אותם צרכים פרטניים וממשיך להטמעת המערכות, מתן תדריכים לעובדים ומתן תמיכה שוטפת.  

הכתובת הנכונה לכל בעיה
בכדי לפלס את הדרך להצלחה, על הארגונים והעסקים לפעול ליצירת סביבת עבודה יעילה, נוחה ומתאימה.

קשת שירותי ה- IT ו HELP DESK המוצעים על ידי VSM תקשורת, יכולים לאפשר לבעלים ולמנהלים של אותם ארגונים שקט נפשי בידיעה שכל מה שקשור למערכות המחשוב מטופל בצורה המקצועית ביותר האפשרית.

כמו כן, VSM תקשורת משמשת לכל לקוחותיה ככתובת עבור כל בעיה או שאלה הקשורה למערכות המחשוב – תוך הקפדה שכל בעיה שכזאת תזכה לקבלת מענה מידי, מקצועי ומיטבי.

 

בין לקוחותינו:

טלפון
072-25-75-410

 
כתובת
רחוב. 123, ישראל 000000
לקבלת הצעת מחיר או פנייה בכל נושא
חייגו עכשיו 072-25-75-410 או השאירו פרטיכם בטופס:
טלפון
072-25-75-410
כתובת
רחוב. 123, ישראל 000000
  שירותי IT ו-Help Desk     שירותי ענן וגיבוי מרחוק     תמיכה ברשתות ושרתים     מכירה והקמה     שירות תמיכה מרחוק לבית     שירות תמיכה לעסקים