| 072-25-75-410

שירותי help desk

כיום, ניתן לראות כמעט בכל משרד או עסק ברחבי הארץ והעולם שירותי help desk, כאשר כל עסק מצליח יודע כי מדובר על שירות חשוב במיוחד. למעשה, שירותי help desk עוזרים לכל עסק להתנהל בצורה האפקטיבית והנכונה ביותר, ונותנת תמיכה ומענה במקרים כגון תקלות רשת, וכדומה, ולמעשה מאפשרת לבעל העסק לחסוך זמן יקר.

שירותי help desk חוסכים זמן רב וכאבי ראש מיותרים, ולא דורשים התקנה במחשב או התקנה של תוכנה מיוחדת, אלא רק איתור של התקלה ותיקון שלה במהירות ובמקצועיות, כך שהתנהלות העסק תוכל לחזור לשגרה במהירות האפשרית, זאת בניגוד להזמנת טכנאי, תהליך מורכב ומסורבל יותר אשר בדרך כלל לוקח גם הרבה יותר זמן.
 

בהחלט ניתן לראות כי בשנים האחרונות יותר ויותר בעלי עסקים הבינו כי שירותי help desk הם הדבר החשוב ביותר, זאת בעקבות העובדה כי רוב המשרדים והעסקים כיום מתנהלים על ידי מערכת מחשבים מתקדמת. בניגוד לשנים עברו, אז היה נהוג ומקובל לשמור את כל המידע החשוב בקלסרים, מחברות, דפים וארונות שלמים של חומרים, כיום, שמירת המידע הינה ממוחשבת ונוחה במיוחד, ומאפשרת לחסוך זמן ומקום, וכמובן חשוב לזכור גם את ההשפעות החיוביות על איכות הסביבה. 

VMS תקשורת מורכבת מצוות מומחים בעלי ניסיון רב בתחום אבטחת מידע ורשתות אשר מתמחים בתחומים שונים, ביניהם שירותי מחשוב ושירותי דסק. 

שירותי מחשוב

התחום של שירותי מחשוב הינו רחב ומגוון במיוחד וכולל היצע רב של נושאים כגון אבטחת מידע, תחזוקה של המחשבים, גיבוי נתונים בענן, תמיכה מרחוק, ועוד. שירותים מסוג זה חוסכים זמן רב לכל עסק, וכמובן גם עלויות כספיות רבות. כמו כן, חשוב לזכור כי מדובר על תחום אשר דורש מקצועיות ומיומנות ברמה הגבוהה ביותר, ולכן חשוב לבחור חברה מקצועית בעלת ניסיון רב, אשר מחזיקה בצוות מומחים. כיום, כל עסק יודע כי ברגע שמערכת המחשבים עובדת באופן תקין העסק יכול להמשיך ולהתנהל כשורה ולשגשג, אין זה משנה אם מדובר בעסק קטן או גדול. כמו כן, רכישה של שירותים מסוג זה בהחלט יכולה לשפר את הביצועים של כל עסק, ולהבטיח ראש שקט וביטחון. 

VMS תקשורת מנוהלת על ידי צוות מובחר אשר מחזיק בניסיון רב שנים בתחום מערכות הגיבוי, אבטחת מידע, ורשתות. 
 

בין לקוחותינו:

מחלקת המחשוב
​ ​
שירותי IT ו-Help Desk

שירותי ענן וגיבוי מרחוק

תמיכה ברשתות ושרתים

מכירה והקמה

שירות תמיכה מרחוק

שירות תמיכה לעסקים

טלפון
072-25-75-410

 
כתובת
ירמיהו 39, תל אביב
לקבלת הצעת מחיר או פנייה בכל נושא
חייגו עכשיו 072-25-75-410 או השאירו פרטיכם בטופס:
טלפון
072-25-75-410
כתובת
ירמיהו 39, תל אביב
  שירותי IT ו-Help Desk     שירותי ענן וגיבוי מרחוק     תמיכה ברשתות ושרתים     מכירה והקמה     שירות תמיכה מרחוק לבית     שירות תמיכה לעסקים     שירותי מחשוב לעסקים     שירותי אבטחת מידע     תמיכה ברשתות ושרתים     שירותי IT     שירותי help desk     תמיכת מחשבים לעסקים     תמיכת רשתות     גיבוי בענן     מחשוב לעסקים     מחשבים לעסקים     שירות תמיכה לעסקים     מחשוב ענן     גיבוי נתונים     שירותי מחשוב ענן לעסקים     שירותי ענן וגיבוי מרחוק     תיקון שקע טעינה בסלולר     כיסויים לטאבלטים     הקמת רשת מחשבים לחברות     שירות תיקון למחשבים     החלפת בטריה סמסונג