| 072-25-75-410

שירות תמיכה לעסקים

כל בעיה במערכת המחשוב של העסק ולו גם המינורית ביותר עלולה לפגוע בפעילותו השוטפת ואף לגרום להפסדים – ואת זה יכול להעיד כל בעל עסק אשר התמודד בעבר עם בעיות מחשוב שונות.

מהסיבה הזאת, הזמינות של שירות תמיכה לעסקים, יכול להסב הרבה שקט נפשי לבעלי עסקים בידיעה שגם ואם בעיה שכזאת תצוץ בעתיד, היא תוכל להיפתר בתוך זמן קצר מבלי שתגרום לנזק ניכר.
 

חברת  "VSM תקשורת" מעמידה לרשות לקוחותיה העסקיים שירותי תמיכה מקיפים הניתנים גם מרחוק על ידי צוות אנשי סיסטם מנוסים וגם ע"י טכנאים מקצועיים המגיעים עד לעסק ונכונים לאתר כל בעיה ולטפל בה בצורה יסודית ומקצועית.

שירותים המותאמים לצרכים הפרטניים של העסק
כאשר זה נוגע לתמיכה במערכות מחשבים, לכל עסק יש את הצרכים הפרטניים שלו הנובעים מגודל העסק, מסוג העסק, מהענף אליו הוא משתייך ומסוג מערכות המחשב המוטמעות בו.

חברת "VSM תקשורת" מעניקה פתרונות מחשוב המותאמים לעסק, כאשר ניתן ליהנות ממנויים לתמיכה מרחוק במחשבים, שירותי הזמנת טכנאים לפי קריאה – כאשר הטכנאי אשר נשלח אל העסק נבחר בהתאם לסוג הבעיה או משני הפתרונות גם יחד – בהתאם לסוג התקלה ומידת חומרתה.

החברה מקפידה על מתן שירות מקצועי, יעיל ואדיב, כך שבעלי העסקים שהינם לקוחות החברה יכולים להיות שקטים שהם עתידים לקבל מענה מידי, מקיף ואיכותי על כל בעיה.

מגוון רחב של יתרונות
שירות תמיכה לעסקים טומן בחובו שורה ארוכה של יתרון כאשר היתרון המרכזי הוא הידיעה שיש כתובת אחת מסודרת לכל בעיה או תקלה במחשבים.

יתרונות נוספים הם: חסכון בזמן – בחיפוש אחר טכנאי פנוי, חסכון בכסף – לעיתים הבעיה יכולה להיפתר מרחוק מה שיחסוך את עלות הגעת טכנאי. אמינות – הלחץ הנגרם כתוצאה מתקלה במחשבי העסק עלול לגרום לנקיטה בצעדים פזיזים כמו הזמנת הטכנאי הראשון בו נתקלים ובמידה ומדובר בטכנאי לא אמין או לא מקצועי הנזק עלול רק ללכת ולהחמיר. יתרון נוסף הגלום בשירות תמיכה לעסקים הוא כמובן השקט הנפשי אשר טמון בידיעה שכל תקלה במחשבים תיפתר בתוך פרק זמן קצר.
 

בין לקוחותינו:

מחלקת המחשוב
​ ​
שירותי IT ו-Help Desk

שירותי ענן וגיבוי מרחוק

תמיכה ברשתות ושרתים

מכירה והקמה

שירות תמיכה מרחוק

שירות תמיכה לעסקים

טלפון
072-25-75-410

 
כתובת
ירמיהו 39, תל אביב
לקבלת הצעת מחיר או פנייה בכל נושא
חייגו עכשיו 072-25-75-410 או השאירו פרטיכם בטופס:
טלפון
072-25-75-410
כתובת
ירמיהו 39, תל אביב
  שירותי IT ו-Help Desk     שירותי ענן וגיבוי מרחוק     תמיכה ברשתות ושרתים     מכירה והקמה     שירות תמיכה מרחוק לבית     שירות תמיכה לעסקים     מאמרים