| 072-25-75-410

שירות תמיכה מרחוק לבית

כל אחד מאתנו שומר מידע חשוב ויקר בעבורו על גבי המחשבים הביתיים - אצל משתמשים פרטיים אלו יכולים להיות תמונות, סרטונים, פרטי חשבונות בנק, כרטיסי אשראי ומסמכים שונים ואצל עצמאיים ובעלי עסקים העובדים מהבית אלו יכולים להיות מסמכים חשובים, קבלות וחוזים.

מעבר למידע החשוב המאוחסן על המחשב, המחשב משמש את רובינו על בסיס יומיומי ללימודים, לעבודה ולפנאי וכל תקלה במחשב, עלולה להפר את שגרת יומנו – וזאת מעבר לתחושת אי הנעימות שהיא טומנת בחובה.
 

החדשות הטובות עבור כל משתמשי המחשבים הביתיים הן שהם אינם חייבים לרוץ אל מעבדת מחשבים או לחכות שטכנאי מחשבים יהיה זמין להגיע אליהם הביתה בכדי לפתור את התקלה.

באמצעות שירותי תמיכה מרחוק לבית, המתבצע על ידי התחברות מרחוק למחשב הביתי, ניתן לפתור חלק גדול מהתקלות וע"י כך לחזור וליהנות מהמחשבים הביתיים בתוך זמן קצר.

מה שירותי התמיכה מרחוק כוללים?
מערך שירותי תמיכה מרחוק לבית של חברת "VSM תקשורת" כולל בין היתר את השירותים הבאים: טיפול בתקלות במחשבים ובשרתים, טיפול בבעיות הקשורות להגדרות ולמדפסות, טיפול בתקלות שונות בתכנות אופיס, שירותי גיבוי מרחוק וקשת של שירותים נוספים מתאמי דרישות וצרכים.

המקצועיות הבלתי מתפשרת של הצוות הטכני בחברת "VSM תקשורת" מבטיח איתור מהיר של מקור הבעיה ומתן הפתרון האיכותי ביותר לבעיה – במסגרת כל הפעולות אותן ניתן לבצע מרחוק.

מתן פתרונות בזמן אמת
שירותי תמיכה מרחוק למערכות המחשב בבית טומנים בחובם שורה ארוכה של יתרונות כגון: חסכון כספי – בהשוואה לעלות הזמנת טכנאי הביתה, מתן פתרון מידי בזמן אמת, אמינות גבוהה וכמובן, חסכון בזמן הנדרש לאיתור טכנאי זמין או זמן ההגעה למעבדת תיקונים.

מעבר לכל היתרונות הללו "VSM תקשורת" מעמידה לרשות לקוחותיה צוות מקצועי ומנוסה, מה שיבטיח את הפתרון המיטבי והמקיף ביותר לכל בעיה – כאשר המטרה תהיה לוודא שאותה בעיה לא תשוב גם בעתיד.

ב-"VSM תקשורת" מקפידים לא רק על מקצועיות אלא גם על טיב השירות, כך שכל לקוחות החברה זוכים למענה מהיר וליחס אישי אדיב ונעים מצדם של התומכים.
 

בין לקוחותינו:

מחלקת המחשוב
​ ​
שירותי IT ו-Help Desk

שירותי ענן וגיבוי מרחוק

תמיכה ברשתות ושרתים

מכירה והקמה

שירות תמיכה מרחוק

שירות תמיכה לעסקים

טלפון
072-25-75-410

 
כתובת
ירמיהו 39, תל אביב
לקבלת הצעת מחיר או פנייה בכל נושא
חייגו עכשיו 072-25-75-410 או השאירו פרטיכם בטופס:
טלפון
072-25-75-410
כתובת
ירמיהו 39, תל אביב
  שירותי IT ו-Help Desk     שירותי ענן וגיבוי מרחוק     תמיכה ברשתות ושרתים     מכירה והקמה     שירות תמיכה מרחוק לבית     שירות תמיכה לעסקים     מאמרים