| 072-25-75-410

תיקון שקע טעינה בסלולר

מי מאיתנו לא עבר זאת. אנחנו בעבודה, כבר צהריים. מסתכלים על מצב הסוללה בסלולר בדאגה. עוד 8%. אתם מתחילים לחפש את השקע הקרוב. הטלפון מצלצל. בת הזוג מבקשת ממך משהו חשוב ואז פתאום, לפני שהצלחנו להבין, ניתקת השיחה. נגמרה הסוללה. אתם מחברים את המכשיר לטעינה אבל הוא לא טוען. מה קורה. אתם נלחצים, בת זוגכם נלחצת. לא נעים. 

אבל ידעתם מראש שישנה בעיה בשקע הטעינה ודחיתם את תיקון שקע טעינה בסלולר שלכם למחר. תמיד אין זמן. תמיד אין זמן לתיקון שקע אוזניה בסלולר או החלפת בטריה בגלקסי שלכם או החלפת סוללה בסמסונג שלכם. ואז כשמגיע הרגע שאתם ממש  צריכים שהכל יעבוד, הכל לא עובד. 
 

מכשיר הסלולר שלנו הפך בעולם המודרני ממותרות למשהו חיוני ביותר. בעבודה, בחיי המשפחה, בקשר עם חברים ועוד...אנחנו חייבים את מכשיר הסלולר שלנו ב100% תקינות. באותה מידה שאנחנו מטפלים ברכב שלנו, כך אנחנו צריכים לטפל ולשמור על תקינותו של מכשיר הסלולר שלנו. ישנן חברות שירות לסלולר שרק מחכות לתת לכם את השירות הראוי שאתם צריכים. חברות כמו VMS תקשורת למשל יעזרו לכם בכל הפעולות החשובות והדחופות הללו. תיקון שקע טעינה בסלולר, החלפת בטריה בגלקסי או החלפת סוללה בסמסונג. כן וגם כאשר תצטרכו את תיקון שקע אוזניה בסלולר בכדי לשמוע את השירים האהובים עליכם כאשר אתם מתפנים סוף סוף להליכה היומית שלכם בפארק הקרוב למגוריכם. 

באותה מידה שאתם צריכים לדאוג למצב התקין של הסלולר שלכם, על אחת כמה וכמה אתם צריכים לדאוג למצב הטלפון הסלולרי של ילדכם. אין מצב מלחיץ יותר מאשר להתקשר לילדך או ילדתך ואין תשובה. המכשיר סגור. למה לא ביצענו תיקון שקע טעינה בסלולר כשהם אמרו לנו שמאד קשה לטעון את המכשיר. למה לא נכנסו באותו יום לחנות השירות כשחזרנו מהסרט לבצע את הטיפול הראוי בכדי שמכשיר הסלולר של הילדים שלנו יהיה במצב תקין. אז אל תדחו. גשו היום לחנות הסלולר הקרובה למקום מגוריכם. חברות כמו VMS תקשורת יהיו שם בכדי לבחון את המכשיר,להציע את תיקון שקע טעינה בסלולר אם צריך ולוודא שמכשיר הסלולר שלכם יהיה ערוך ומוכן לשרתכם בכל עת. 
 

בין לקוחותינו:

מחלקת המחשוב
​ ​
שירותי IT ו-Help Desk

שירותי ענן וגיבוי מרחוק

תמיכה ברשתות ושרתים

מכירה והקמה

שירות תמיכה מרחוק

שירות תמיכה לעסקים

טלפון
072-25-75-410

 
כתובת
ירמיהו 39, תל אביב
לקבלת הצעת מחיר או פנייה בכל נושא
חייגו עכשיו 072-25-75-410 או השאירו פרטיכם בטופס:
טלפון
072-25-75-410
כתובת
ירמיהו 39, תל אביב
  שירותי IT ו-Help Desk     שירותי ענן וגיבוי מרחוק     תמיכה ברשתות ושרתים     מכירה והקמה     שירות תמיכה מרחוק לבית     שירות תמיכה לעסקים     שירותי מחשוב לעסקים     שירותי אבטחת מידע     תמיכה ברשתות ושרתים     שירותי IT     שירותי help desk     תמיכת מחשבים לעסקים     תמיכת רשתות     גיבוי בענן     מחשוב לעסקים     מחשבים לעסקים     שירות תמיכה לעסקים     מחשוב ענן     גיבוי נתונים     שירותי מחשוב ענן לעסקים     שירותי ענן וגיבוי מרחוק     תיקון שקע טעינה בסלולר     כיסויים לטאבלטים     הקמת רשת מחשבים לחברות     שירות תיקון למחשבים     החלפת בטריה סמסונג