| 072-25-75-410

תמיכה ברשתות ושרתים

תמיכה ברשתות ושרתים הינו השירות המבוקש והנפוץ ביותר כיום בכל עסק, חברה, או משרד. למעשה, שירותי תמיכה ברשתות ושרתים הינם קריטיים וחשובים במיוחד בכל עסק ונותנים מענה למקרים כמו תקלה במחשב, שרת שהפסיק לעבוד, מדפסת שהפסיקה להגיב, תקלה בפקס, ועוד.

מדובר על נושאים קריטים במיוחד אשר צריכים לקבל מענה מיידי ומהיר על מנת להבטיח את המשך הפעילות הסדירה של העסק, לכן, יותר ויותר בעלי עסקים בוחרים בשירותי תמיכה ברשתות ושרתים. למעשה, כל משרד, בין אם מדובר במשרד גדול או קטןן, צריך תחזוקה תקינה מאחורי הקלעים, ולהבטיח פעילות תקינה. תמיכה ברשתות ושרתים מספקת מענה ופתרונות מהירים ואפקטיבים למגוון רחב של תקלות ובעיות, בין אם מרחוק או באמצעות שליחת טכנאי מקצועי למקום. כמו כן, תמיכה מסוג זה הינו שירות רחב ומגוון אשר כולל בתוכו היצע רב של שירותים כגון התקנה של תוכנות ומחשבים, גיבוי ענן, אנטי וירוס, ועוד. כמו כן, חשוב לזכור כי כל משרד הינו ייחודי ובעל אופי שונה וצרכים שונים, ולכן יש להתאים את סוג השירות לסוג העסק. 
 

VMS תקשורת מורכב מצוות מובחר של טכנאים ואנשי מקצוע אשר מחזיקים בניסיון רב שנים בתפקידים טכנולוגיים בצבא ההגנה לישראל, ובחברות מובילות וגדולות במשק הישראלי, כמו כן הצוות מתמחה במגוון רחב של תחומים כגון שירותי מחשוב ענן, מערכות גיבוי מתקדמות, אבטחת מידע ורשתות ועוד. 

שירותי מחשוב ענן

שירותי מחשוב ענן מספקים לכל עסק ביטחון לעמידה ביעדים, שקט ארגוני והגנה אפקטיבית וברמה הגבוהה ביותר על המידע החשוב מפני מגוון גורמים לא רצויים. למעשה, שירותי ענן הם שירותי מחשב לכל דבר אך מרחוק, ומאפשרים התחברות באמצעות האינטרנט או באמצעות קו תקשורת מובנה. למעשה, המטרה העיקרית והחשובה ביותר של שירותים מסוג זה היא לחסוך בשרתים ״מיותרים״ ולהעביר באופן מקצועי ויעיל את המידע. מדובר בשיטה מתקדמת וחכמה אשר מספקת אפשרות לוויסות משמעותי ברמת העומס, ולמעשה בעקבות כך, אין צורך לרכוש משאבים יקרים וניתן לחסוך עלויות כספיות רבות, שזה הרי אחד מן השיקולים החשובים ביותר כיום בכל עסק, גדול או קטן. 

VMS תקשורת הקים צוות מומחים אשר מתמחה בנושאים כגון אבטחת מידע ורשתות, מערכות גיבוי, שירותי ענן ועוד.
 

בין לקוחותינו:

מחלקת המחשוב
​ ​
שירותי IT ו-Help Desk

שירותי ענן וגיבוי מרחוק

תמיכה ברשתות ושרתים

מכירה והקמה

שירות תמיכה מרחוק

שירות תמיכה לעסקים

טלפון
072-25-75-410

 
כתובת
ירמיהו 39, תל אביב
לקבלת הצעת מחיר או פנייה בכל נושא
חייגו עכשיו 072-25-75-410 או השאירו פרטיכם בטופס:
טלפון
072-25-75-410
כתובת
ירמיהו 39, תל אביב
  שירותי IT ו-Help Desk     שירותי ענן וגיבוי מרחוק     תמיכה ברשתות ושרתים     מכירה והקמה     שירות תמיכה מרחוק לבית     שירות תמיכה לעסקים     שירותי מחשוב לעסקים     שירותי אבטחת מידע     תמיכה ברשתות ושרתים     שירותי IT     שירותי help desk     תמיכת מחשבים לעסקים     תמיכת רשתות     גיבוי בענן     מחשוב לעסקים     מחשבים לעסקים     שירות תמיכה לעסקים     מחשוב ענן     גיבוי נתונים     שירותי מחשוב ענן לעסקים     שירותי ענן וגיבוי מרחוק     תיקון שקע טעינה בסלולר     כיסויים לטאבלטים     הקמת רשת מחשבים לחברות     שירות תיקון למחשבים     החלפת בטריה סמסונג