| 072-25-75-410

תמיכה ברשתות ושרתים

מונחים כגון: שרתים, קישור לאינטרנט, מערכות מידע, אבטחת מידע ורשתות הם מושגים המוכרים כיום לכל עסק וחברה.
כחלק מכך, שירות של תמיכה ברשתות ושרתים מהווה כיום כשירות חיוני עבור חברות וארגונים רבים.

שירת תמיכה מקצועי אמור להתבסס על מתן ייעוץ מקצועי ומותאם צרכים, על היכרות מעמיקה עם ספקים ופתרונות שונים, על ידע נרחב ועל שימוש בטכנולוגיות מתקדמות כמו גם בפתרונות מחשוב מסורתיים.
 

חברת VSM תקשורת מחזיקה ברשותה את כל הכלים המאפשרים לה את מתן שירותי התמיכה המקיפים והמתקדמים ביותר, תוך התאמה מלאה לצרכיהם הפרטניים של לקוחותיה.

כלים אלו באים לידי ביטוי בצוות טכני מנוסה ומקצועי, שירות אישי ואדיב וזמינות מהירה למתן פתרונות יעילים ואיכותיים.

שלבי העבודה
שירות תמיכה ברשתות ושרתים מבוסס על שלבים שונים אשר כוללים את אפיון סביבת העבודה כמו גם המטרות והצרכים הפרטניים של העסק. בהתבסס על נתונים אלו הצוות הטכני של חברת VSM יוצר תכנית מקיפה של מערכות המחשוב ולאחר בחינה ואישור התכנית, מוציא אותה אל הפועל ומטמיע את מערכות המחשב בעסק. השלב האחרון הוא כמובן שלב התמיכה הניתן הן מרחוק והן על ידי צוות טכנאים מקצועי ומנוסה – מה שיבטיח שגם אם חלילה תתגלה תקלה או שיהיה צורך בשינויים עתידיים הם יקבלו מענה מקצועי ואיכות באופן שהינו כמעט מידי.

כשהשרתים והרשתות בידיים טובות
שירות תמיכה ברשתות ושרתים המוצע על ידי VSM תקשורת טומנים בחובם תועלות רבות עבור כל עסק או ארגון המעוניין להבטיח סביבת עבודה ממוחשבת אשר תפעל בצורה המיטבית.

החברה מעמידה לרשות לקוחותיה שירותי תמיכה הניתנים על ידי אנשי מקצוע שהינם מומחים בתחום ובזמינות גבוהה, כך שכל בעיה כאמור, תזכה לקבל את המענה האיכותי ביותר בטווח הזמן הקצר ביותר.

השירותים מותאמים באופן פרטני לצרכי הארגון ולתקציב המיועד למטרה.
השילוב של אמינות גבוהה ומקצועיות בלתי מתפשרת מבטיח לכל הלקוחות של VSM תקשורת שקט נפשי בידיעה שגם אם חלילה תתעורר בעירה ברשת או בשרתים, היא תזכה לקבלת פתרון מידי ומקצועי – מה שימנע פגיעה בשגרת העבודה.
 

בין לקוחותינו:

מחלקת המחשוב
​ ​
שירותי IT ו-Help Desk

שירותי ענן וגיבוי מרחוק

תמיכה ברשתות ושרתים

מכירה והקמה

שירות תמיכה מרחוק

שירות תמיכה לעסקים

טלפון
072-25-75-410

 
כתובת
ירמיהו 39, תל אביב
לקבלת הצעת מחיר או פנייה בכל נושא
חייגו עכשיו 072-25-75-410 או השאירו פרטיכם בטופס:
טלפון
072-25-75-410
כתובת
ירמיהו 39, תל אביב
  שירותי IT ו-Help Desk     שירותי ענן וגיבוי מרחוק     תמיכה ברשתות ושרתים     מכירה והקמה     שירות תמיכה מרחוק לבית     שירות תמיכה לעסקים     שירותי מחשוב לעסקים     שירותי אבטחת מידע     תמיכה ברשתות ושרתים     שירותי IT     שירותי help desk     תמיכת מחשבים לעסקים     תמיכת רשתות     גיבוי בענן     מחשוב לעסקים     מחשבים לעסקים     שירות תמיכה לעסקים     מחשוב ענן     גיבוי נתונים     שירותי מחשוב ענן לעסקים     שירותי ענן וגיבוי מרחוק     תיקון שקע טעינה בסלולר     כיסויים לטאבלטים     הקמת רשת מחשבים לחברות     שירות תיקון למחשבים     החלפת בטריה סמסונג